Witamy w Zespole Szkół Zawodowych w Wieliczce

22 wrz - 08:11

Napisz do nas!
szkola@zsz-wieliczka.pl

zobacz jak to było kiedyś

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego.

06.2014

I Turniej Piłki Nożnej dziewcząt o puchar dyrektora szkoły ZSZ w Wieliczce

02 czerwca 2014 w naszej szkole odbył się I Turniej Piłki Nożnej dziewcząt o puchar dyrektora szkoły ZSZ w Wieliczce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Zwyciężyła drużyna dziewczyn, która reprezentowała naszą szkołę pokonując Zespół Szkół z Niepołomic 5:2 i Liceum Ogólnokształcące z Wieliczki 9:3.

GRATULUJEMY !

Od lewej: Justyna Kowalik-3T, Natalia Dębowska-1A, Karolina Mroczek-1A, Maria Pajor-1A, Anna Chomont-1s, Dominika Książek-1A, Magdalena Dańda-1BT, Justyna Kupiec-3T, Jolanta Surówka-1s, Monika Cieślik-1A.

Dodano przez: ŁukaszZ - o 17:34

05.2014

Ogłoszenie o pracę PKP InterCiti - dla Absolwentów

Na adres szkoły Spółka PKP InterCity przesłała poniższe ogłoszenie o naborze na stanowiska związane z obsługą nowoczesnych pociągów Pendolino:

ogłoszenie

Dodano przez: MariuszG - o 15:51

05.2014

Powiatowe Zawody Pierwszej Pomocy

Każdego roku, pod koniec kwietnia, Oddział  Zarządu Rejonowego  PCK w Wieliczce organizuje rejonowe  zawody pierwszej pomocy skierowane do uczniów  z całego powiatu. Uczniowie rozwiązują najpierw testy, a następnie wykazują się praktyczną znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy.

Uczestnicy zawodów mają  do zaliczenia 3 stacje:„Test”,„Wypadek” i „Resuscytacja”, które pozwalają ocenić umiejętności reagowania   w nagłych sytuacjach życiowych wymagających udzielenia pomocy przedmedycznej.

W tym roku, już po raz piętnasty, wszyscy poradzili sobie z nimi bardzo dobrze.

Dodano przez: KrystianW - o 11:45

• Zebranie z Rodzicami