Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

25/10/2014

Napisz do nas!
szkola@zsz-wieliczka.pl

zobacz jak to było kiedyś

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego.

09.2014

Zjazd Środowiska Żołnierzy Kedywu i Batalionu Partyzanckiego Skała AK

W dniu 6 września bieżącego roku delegacja Klubu Historycznego im. Armii Krajowej przy Technikum w Wieliczce w składzie : Ciastoń Zuzanna, Komisarska Kinga, Pajdak Sylwia, Więsek Gabriela (1T), Zych Klaudia (2A), Świątek Sylwia (2G), Antosz Paulina (2T), Kuchta Krystian, Buchnat Adrian (2K), Michał Burmer i Dariusz Tańcula oraz Prezes Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Wieliczka pan Stanisław Dziedzic wzięła udział Zjeździe Środowiska Żołnierzy Kedywu i Batalioonu Partyzanckiego Skała AK.

Na ulicy Starowiślnej 33 wzięliśmy udział w odsłonięciu tablicy pamiątkowej na ścianie kamienicy w której w czasie okupacji była siedziba krakowskiego oddziału KEDYW-u, nastepnie w Kościele oo. Kapucynów na ulicy Loretańskiej odbyła się msza św. Ostatnim punktem było złożenie wieńca pod pomnikiem powstanców na Cmentarzu Rakowickim.

Ku chwale Ojczyzny !!!!

Dodano przez: Michał B - o 14:37

08.2014

Dyplomy z egzaminów zawodowych

Wyniki egzaminów zawodowych i dyplomy można odbierać w Sekretariacie Szkoły już w piątek od godz. 9 do godz. 14

Dodano przez: MariuszG - o 17:22

08.2014

Nowy rok szkolny organizacja

1. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego:

01 WRZEŚNIA 2014 r. (poniedziałek) AULA GŁÓWNA KAMPUSU WIELICKIEGO ul. Marszałka J. Piłsudskiego 105
Klasy pierwsze i czwarte - godz. 9.00
Klasy drugie i trzecie – godz. 10.00
Pełna treść KOMUNIKATU

2. Podział godzin dostępny na stronie - LINK

3. Wykaz podręczników - LINK
Przypominamy, że w naszej szkole odbywa się kiermasz używanych podręczników organizowany przez Bibliotekę Szkolną (2gi tydzień września). Więcej informacji w połowie przyszłego tygodnia w komunikacie Biblioteki Szkolnej.

Dodano przez: MariuszG - o 22:14

• Klub Honorowych Dawców Krwi PCK

W piątek 10.X.2014 r. w godz. 8 do 12 odbędzie się po raz 21 Akcja Honorowego Oddawania Krwi.

10.2014

OSTATNIE ZDJĘCIA