Witamy w Zespole Szkół Zawodowych w Wieliczce

23 sie - 11:26

Napisz do nas!
szkola@zsz-wieliczka.pl

zobacz jak to było kiedyś

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

27

04.2014

Inauguracja działalności Klubu Historycznego im. Armii Krajowej

24 kwietnia 2014 roku w Zespole Szkół Zawodowych im. Edwarda Dembowskiego w Wieliczce odbyła się uroczysta inauguracja działalności Klubu Historycznego im. Armii Krajowej.

Celmi działania Klubu będzie: krzewienie wśród młodzieży świadomości narodowej i patriotycznej; kształcenie postaw obywatelskich, opartych na znajomości historii, tradycji i powinności wobec Państwa; upowszechnianie wiedzy, ze szczególnym uwzględnieniem historii lokalnej, w zakresie działalności Służby Zwycięstwu Polski, Związku Walki Zbrojnej, Armii Krajowej oraz innych organizacji niepodległościowych walczących z okupantami podczas II wojny światowej i w okresie zniewolenia komunistycznego, dziejów Polskiego Państwa Podziemnego i władz polskich na uchodźstwie, zbrodni dokonywanych z przyczyn politycznych, narodowościowych lub religijnych na obywatelach polskich, represji, których Polacy dążący do przywrócenia niepodległości, doznawali od okupantów oraz władz PRL.

Galeria zdjęć
Czytaj całość

Dodano przez: KrystianW - o 08:46

19

04.2014

Wyjazd młodzieży do Włoch w ramach projektu Comenius

W dniach 10.04-15.04.2014 10 uczniów naszej szkoły (klasy: IT, IIT, IIIT, IIH, IIIK) uczestniczyli w wyjeździe do Włoch.
Młodzież naszej szkoły spotkała się z młodzieżą szkół partnerskich: Laura Bassi z Bolonii i Salvador Gadea z Aldaia/Walencja.

Młodzież wszystkich 3 szkół przedstawiła prace projektowe: slajdy z wyrażeniami o wodzie i z poezją Noblistów (Cz. Miłosz, W. Szymborska), historią i wykorzystaniem kanałów wodnych w Bolonii i Wenecji,  nagrała 30 minutową audycję radiową poświęconą tematowi projektu  „Odgłosy wody",  także pracowała nad artykułem i "wizualnym pamiętnikiem".

W ciągu 4 dni pobytu młodzież zwiedziła z przewodnikiem Bolonię, ze słynnym, najstarszym na świecie uniwersytetem (1088) i Wenecję - jedno z najpiękniejszych miast na świecie. W trakcie zwiedzania Wenecji młodzież odwiedziła jeden z czterech na świecie warsztatów, w którym produkuje sie ręcznie wiosła do gondol, gdzie dowiedziała się w jaki sposób się je wyrabia. Był oczywiście czas na zakup pamiątek i pamiątkowe zdjęcia. Nie zabrakło również wspólnej imprezy z tańcami przy muzyce włoskiej i degustacji włoskich przysmaków.

W wyjeździe uczestniczyli: pan dyrektor Maciej Filiciak, organizator i koordynator projektu pani profesor Beata Chla i panie profesor Iwona Brzęk i Irena Dilling.
Zobacz galerię zdjęć z wyjazdu do Włoch.

Dodano przez: MariuszG - o 17:06

18

04.2014

Wielkanoc

Życzenia radosnych Świąt Wielkanocnych pełnych wiary, nadziei i miłości,
Wypełnionych nadzieją budzącej się wiosny.
Pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego,
oraz smacznego święconego w gronie najbliższych,

Życzy Zespół Szkół Zawodowych w Wieliczce

 

Dodano przez: Michał B - o 13:17

Komunikaty

 • W okresie wakacji sekretariat przyjmuje interesantów

  w godz. 9.00 - 13.00

  1

  07.2014

 • Szkolny Zestaw Podręczników na rok szkolny 2014/15

  Szkolny Zestaw Podręczników jest umieszczony w dziale Do Pobrania -> Podręczniki i programy nauczania

  10

  07.2014

 • Konsultacje przed egzaminem poprawkowym - p. E. Ziarko

  20.08(śr) oraz 22.08(pią): 3K i 3A od godz. 9 do godz 10, 2T od godz 10.15 do godz. 11.15, 1A i 1T od godz. 11.20 do godz. 12.20 - sala A107

  7

  08.2014

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie