Witamy w Zespole Szkół Zawodowych w Wieliczce

22 lip - 19:26

Napisz do nas!
szkola@zsz-wieliczka.pl

zobacz jak to było kiedyś

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego.

Wyjazd młodzieży do Włoch w ramach projektu Comenius

W dniach 10.04-15.04.2014 10 uczniów naszej szkoły (klasy: IT, IIT, IIIT, IIH, IIIK) uczestniczyli w wyjeździe do Włoch.
Młodzież naszej szkoły spotkała się z młodzieżą szkół partnerskich: Laura Bassi z Bolonii i Salvador Gadea z Aldaia/Walencja.

Młodzież wszystkich 3 szkół przedstawiła prace projektowe: slajdy z wyrażeniami o wodzie i z poezją Noblistów (Cz. Miłosz, W. Szymborska), historią i wykorzystaniem kanałów wodnych w Bolonii i Wenecji,  nagrała 30 minutową audycję radiową poświęconą tematowi projektu  „Odgłosy wody",  także pracowała nad artykułem i "wizualnym pamiętnikiem".

W ciągu 4 dni pobytu młodzież zwiedziła z przewodnikiem Bolonię, ze słynnym, najstarszym na świecie uniwersytetem (1088) i Wenecję - jedno z najpiękniejszych miast na świecie. W trakcie zwiedzania Wenecji młodzież odwiedziła jeden z czterech na świecie warsztatów, w którym produkuje sie ręcznie wiosła do gondol, gdzie dowiedziała się w jaki sposób się je wyrabia. Był oczywiście czas na zakup pamiątek i pamiątkowe zdjęcia. Nie zabrakło również wspólnej imprezy z tańcami przy muzyce włoskiej i degustacji włoskich przysmaków.

W wyjeździe uczestniczyli: pan dyrektor Maciej Filiciak, organizator i koordynator projektu pani profesor Beata Chla i panie profesor Iwona Brzęk i Irena Dilling.
Zobacz galerię zdjęć z wyjazdu do Włoch.

Dodano przez: MariuszG - o 17:06

Wielkanoc

Życzenia radosnych Świąt Wielkanocnych pełnych wiary, nadziei i miłości,
Wypełnionych nadzieją budzącej się wiosny.
Pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego,
oraz smacznego święconego w gronie najbliższych,

Życzy Zespół Szkół Zawodowych w Wieliczce

Dodano przez: Michał B - o 13:17

04.2014

Biegi przełajowe dziewcząt i chłopców w Kłaju

W dniu 11.04.2014 na stadionie klubu KS Kłaj odbyły się eliminacje na szczeblu powiatowym w biegach przełajowych dziewcząt i chłopców.
Z radościa informujemy, że reprezentacja dziewcząt w składzie: Oberwan Kinga IG, Zięta Anna IIFH, Kupiec Justyna IIIT zakwalifikowała się do biegów na szczeblu rejonowym.

Reperezentacja chłopców w składzie Bzdyl Mateusz IG, Michalik Andzrej IG i Wysocki Jonatan IIK  bierze udział na szczeblu rejonu reprezentując ZSZ Wieliczka.

Mistrzem powiatu w kategorii chłopców został Bzdyl Mateusz Serdeczne gratulacje

Opiekunem drużyny dziewcząt była Pani mgr. Kaim Dorota a drużynę chłopców prowadził mgr. Mirosław Wątroba
Reprezentacji uczniów ZSZ ,którzy zakwalifikowali się do dalszych zmagań serdecznie gratulujemy zwycięstwa. A zainteresowanym przekazujemy kilka fotografii z ceremonii wręczenia medali.

Ze sportowym pozdrowieniem.
Kierownik Katedry Wychowania Fizycznego :)
Mirosław Wątroba

Dodano przez: KrystianW - o 15:11